Hakkında

HAKKINDA

Amacım…

Cemil Meriç,

“Güneş ülkeleri aydınlatır, sözler milleti.” diyor.

Aydınlanmak istiyoruz biz de hem de sözlerin en güzelleriyle…

Sözlerin kaynağı: Kitaplar…

kitablogum.comda amaçladığım şey, bu önemli ve zengin kaynağı istifadenize sunmak ve kitapların satır aralarındaki hazinelerle sizleri buluşturmak.

Bu amaç doğrultusunda, hem kitaplardan itinayla seçtiğim sözleri hem de kitap yorumlarımı bu blogda sizinle paylaşıyorum.

Türk dili ve edebiyatı alanında gördüğüm üniversite eğitiminin, yıllara yayılan öğretmenlik mesleğinin ve hayattan edindiğim tecrübelerin bana kazandırdığı birikimle ortaya çıkan bu yazılar, ciddi bir emek ve titiz bir çalışmanın özgün ürünleridir.

Ümit ediyorum ki

kitaplar (1)


kitaplar (2)


kitaplar (3)


kitaplar (4)


kitaplar

kitapları sizinle buluşturduğum için ben mutlu olurken,

siz de bu eşsiz pınarın sunduğu bilgi, tecrübe ve anlayıştan istifade etmenin ve manen zenginleşmenin hazzını yaşarsınız.

Ve belki de, sevmiyorsanız eğer, kitapları sevmeye bile başlarsınız.


 

“Hakkında” ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum köşesinde ya da iletişim > sayfasında kolayca paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

YORUMLAR
 1. Hüsna Öztürk

  Yorumlarınız tek kelimeyle MUHTEŞEM. Siz sadece yorum yapmıyor okuyucularınıza manevi çok şeyler kazandırıyosunuz Sizi yürekten kutluyorum Hocam. Yolunuz açık olsun inşaAllah

  • Asıl amacım, istifade edilebilir şeyler sunmak olduğu için, bu amacın gerçekleştiğine dair aldığım en küçük bir dönüt beni çok mutlu ediyor. Teşekkürler.💐

 2. Selinti

  Kitap tercihleriniz ve blog yazılarınız takdire şayan. İnternet denilen çölde vahaya benzettim bloğunuzu, kasvetli kasvetli dolanırken içime mutluluk doldu birden.

  • Betimlemenizin yaptığı çağrışım çok güçlü, etkileyici ve güzel.
   Teşekkür ederim.💐
   Kitapları konu alan yazılarınız varsa ben de sizi okumayı isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir